Xdreams - Desi Adult Community

There are many great features that are not available to guests at Xdreams, Login for limitless access, participate in daily challenges and earn money with us.

Incest ବୋଉ ଓ ଅଜାଙ୍କ ରାସଲୀଳା ୩

chandan mahala

Visitor

0

0%

Status

Posts

3

Likes

1

Rep

0

Bits

0

1

Months of Service

LEVEL 1
100 XP
ଯେଉଁ ମାନେ part ୧ ଓ ୨ ପଢ଼ିନାହାନ୍ତି ପଢ଼ିକି ଏହି ଷ୍ଟୋରି ପଢ଼ନ୍ତୁ। ବୋଉ ମୋତେ ଜଳଖିଆ ଦେବା ସମୟରେ ତା ମୁହଁରେ ଖୁସିର ଝଲକ ବାରି ହୋଇ ପଡୁଥାଏ। ମୁଁ ଟେବୁଲ ରେ ବସି ଜଳଖିଆ ଖାଉଥାଏ ଓ ବୋଉ ମୋ ସାମ୍ନା ରେ ବସିଥାଏ। ତା ଶାଢ଼ୀ କାନିକୁ ଟିକେ ଖସେଇ ଦେଇ ତା ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ମୋତେ ଦେଖାଉ ଥାଏ ଓ ମୁଁ ବି ବୋଉର ବ୍ଲାଉଜ୍ ଓ ଦୁଧକୁ ଘୁରି ଘୁରି ଦେଖୁଥାଏ ଓ ଖାଉଥାଏ।
ବୋଉ - କଣ ଏମିତି ଦେଖୁଛୁ କିରେ,ଛତରା ।
ମୁଁ - ତୁ ଯାହା ଦେଖାଉଛୁ।
ବୋଉ - ତୁ ଯାହା କହ, ତୋର ହତିଆର ଟା ପୁରା ତାଗଡ଼ା ଅଛି, ମୋତେ ପୁରା ରାତିରେ ଖୁସି କରିଦେଲୁ। ନହେଲେ ବୁଢା ବାଣ୍ଡ ପସେଇକି ଭୋକ ମେଣ୍ଟାଉଥିଲି।
ମୁଁ - ବୋଉ ଜେଜେ କଣ ଅଫିସ୍ ଗଲେଣି ?
ବୋଉ - ହଁ ଅଧଘଣ୍ଟା ହେଲାଣି ବାହାରିଲେଣି ।
ହଠାତ୍ ମୋ ମୋବାଇଲକୁ କଲ ଆସିଲା। ମୋବାଇଲ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ଜେଜେ କଲ କରୁଛନ୍ତି। ମୁଁ call receive କଲାରୁ, ଜେଜେ କହିଲେ ଆରେ ରାଜୁ ମୋର election duty ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ପଡ଼ିଛି, ଆଜି 12 ଟାରେ ବସରେ ବାହାରିବି। ତୋ ବୋଉ କୁ କହିଦେ ମୋର ଜିନିଷ ପତ୍ର ସବୁ ବେଗ ରେ ଭରି ରେଡ଼ି କରିଦେବ। ମୁଁ ହଁ କହି ଫୋନ ରଖିଲି। ବୋଉକୁ କହିବାରୁ ବୋଉ ଜେଜେଙ୍କ କପଡା, ଚାଦର, shirt ,ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ସବୁ ବ୍ୟାଗ୍ ରେ ରଖିଦେଲା। କିଛି ସମୟପରେ ଅଜା ଘରେ ଆସି ପହଞ୍ଚିଲେ। ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଗ୍ ଓ କାଗଜ ପତ୍ର ଧରି ବାହାରିବା ପାଇଁ ରେଡ଼ି ହେଉଥାନ୍ତି। ମୁଁ ଓ ବୋଉ ଜେଜେଙ୍କ କୋଠରୀକୁ ଗଲୁ। ବୋଉ ଜେଜେଙ୍କୁ କେତେ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ ପଚାରିବାରୁ, ଜେଜେ ୫, ୬ ଦିନ ଲାଗିବ କହିଲେ। ଓ ମୋତେ ଘରେ ରହିବୁ ବେଶି ବୁଲାବୁଲି କରିବୁ ନାହିଁ କହୁଥାନ୍ତି। ତାପରେ ମୋତେ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ରେ ଛାଡ଼ିଦେବା ପାଈଁ କହିଲେ। ମୁଁ ଓ ଅଜା ବାଇକ୍ ରେ ବାହାରିଲୁ। ମୁଁ ଅଜାଙ୍କୁ ବସରେ ଚଢାଇ ଦେଇ ଘରକୁ ଚାଲି ଆସିଲି। ଘରେ ଖାଲି ମୁଁ ଓ ବୋଉ ଥାଉ, ଭଊଣୀ ଲିଜା ମାମୁଁ ଘରକୁ ଯାଇଥାଏ। ମୁଁ ବୋଉକୁ ଘରେ ଏକୁଟିଆ ପାଇ ବହୁତ୍ ଖେଳ ହେବ ଭାବି ବାଇକ୍ ରେ ଆସୁଥାଏ। ଘରେ ଆସି ପହଞ୍ଚିଲା ବେଳକୁ ବୋଉ ଓ ଖୁଡି ବସି କଥା ହେଉଥାନ୍ତି। ମୁଁ ବାଇକ୍ ରଖିଦେଇ ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ବାଥରୁମକୁ ଗଲି ଓ ଭଲସେ ଗଧୋଇକି ଫ୍ରେସ୍ ହେଇ ଆସିଲା ବେଳକୁ ଖୁଡି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥାନ୍ତି। ମୁଁ ଦାଣ୍ଡ ଦୁଆରେ କପଡା ସୁଖାଉଥାଏ, ବୋଉ ଭିତରୁ କହିଲା, ରାଜୁ ମେନ୍ ଗେଟ୍ ଲକ୍ କରି ଦେଇ ଭିତରକୁ ଆ। ମୁଁ ଆମର main gate ଲକ୍ କରି ଦେଲି ଓ ଘର ଭିତରକୁ ଯାଇ ଘରର କବାଟ ବି ଭିତର ପଟୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଲି, ଓ ଛାତ ଉପରକୁ ମୁଁ ପିନ୍ଧି ଥିବା ଗାମୁଛା ସୁଖାଇବା ପାଇଁ ଗଲି। ମୋର ଓଦା ଗାମୁଛା ଖୋଲି ଶୁଖାଇ ଦେଲି ଓ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ତଳକୁ ଆସିଲି। ଦେଖିଲି ବୋଉ କିଚେନ୍ ରେ ଠିଆ ହୋଇ ସେଓ କାଟୁଛି। ମୁଁ ପଛ ଆଡୁ ଯାଇ ଜୋରରେ କୁଣ୍ଡାଇ ଧରିଲି। ବୋଉ ସେଓ ଖଣ୍ଡେ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ବୁଲି ପଡ଼ିଲା, ଦେଖିଲା ମୁଁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇଛି। ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ୯୦ଡିଗ୍ରୀ ରେ ଠିଆ ହୋଇଥାଏ। ବୋଉ ଲୋଭିଲା ଆଖିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖୁଥାଏ। ବୋଉ ଦୁଇ ହାତ ମୋ କାନ୍ଧରେ ରଖି ଥାଏ ଓ ମୋର ଦୁଇ ହାତ ବୋଉର ଅଣ୍ଟାରେ ଗୁଡେ଼ଇ ଥାଏ, ମୋ ବାଣ୍ଡ ବୋଉ ବିଆରେ ଦାବି ହେଉଥାଏ। ବୋଉ ଶାଢ଼ୀ ପଣତକୁ ଖସେଇ ଦେଇ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ମୋ ଛାତିରେ ଚାପିଦେଲା। ମୁଁ ବୋଉର ଗାଣ୍ଡିକୁ ମୁଠେଇ ଦଲୁଥାଏ, ବୋଉ ଦେହର ବାସ୍ନା ପାଗଳ କରି ଦେଉଥାଏ। ଏତେ ବଡ଼ ମହିଲାକୁ ବାହୁରେ ଧରିଥିବାରୁ ମୁଁ ଖୁସିରେ ନାଚି ଉଠୁଥାଏ। ବୋଉକୁ ମୁଁ ଟେକି ନେଇ ବେଡ଼ରୁମ କୁ ନେଲି ଓ ଶାଢ଼ୀ, ସାୟା, ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲିଦେଲି । ପ୍ରଥମ ଥର ମୁଁ ବୋଉର ଖୋଲା ଦେହକୁ ଦିନ ବେଳା ଦେଖିଲି। ଏତେ ବଡ ମାଇକିନିଆ ଙ୍କୁ କେବେ ମୁ ଲଙ୍ଗଳା ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିନଥିଲି। କାଖ, ବିଆ ଓ ଗାଣ୍ଡିରେ ପୁରା ବାଳ ଭର୍ତି ହୋଇଥାଏ। ବିଆ ପୁରା ତିନିକୋଣିଆ ଘଞ୍ଚ ଜଙ୍ଗଲ ଭଳିଆ ଦିଶୁଥାଏ। ଓ ମୋତେ ବାଳ ଭର୍ତ୍ତି କାଖ ଓ ବିଆ ଭଲ ଲାଗେ। ମୁଁ ସିଧା ବୋଉକୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି ବିଆ ବାଳକୁ ଆଉଁସି ଦେଇ, ବିଆ ଖାଈବାକୁ ଲାଗିଲି। ବୋଉ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ବିଆ ଭିତରେ ଦାବି ଦେଉଥାଏ ଓ ଖାଇ ଜା ରାଜୁ ଉଃ ଉଃ ଆଃ ଆଃ ହେଉଥାଏ। ବୋଉର ସେଣ୍ଟିକୁ ଜିଭରେ ସଲସଲ କରି ଦେବାରୁ , ବୋଉ ମୋତେ ଖଟ ଉପରକୁ ଭିଡିନେଲା ଓ ମୋତେ ଖଟରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ବାଘୁଣୀ ଭଳି , ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ବିଆକୁ ପସେଇ ବସ୍ ଉଠ ହେବାରେ ଲାଗିଲା। ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଉଥାଏ। ବୋଉର ବୋଧେ ବାହାରି ପଡ଼ିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ରସରେ ଓଦା ହୋଇଗଲା, ମୋର କିନ୍ତୁ ବାହାରି ନଥାଏ। ମୁଁ ଏତେ ବଡ଼ ମାଇକିନିଆ ର ପାଣି ବାହାର କରିଥିବାରୁ ମୋତେ ମୋ ପୁରୁସ୍ଵତ୍ଵ ଉପରେ ଗର୍ବ ଲାଗୁଥାଏ। ମୋର ବାହାରି ନଥିବାରୁ ବୋଉକୁ ତଳେ ଶୁଆଇ ଦେଇ, ମୁଁ ବୋଉ ଉପରେ ଚଢ଼ି ବୋଉକୁ ଜୋର୍ ଜୋରରେ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲି। ଘରେ କେହି ନଥିବାରୁ ଦୁଇଜଣ ପୁରା ଜୋସରେ ମାତିଥାଉ। ଖଟ ଖାଲି କଟ କାଟ କରୁଥାଏ, ଲାଗୁଥାଏ ଭଙ୍ଗିଯିବ।୫ ମିନିଟ୍ ଜୋର୍ ଜୋରରେ ଗେହି ବୋଉ ବିଆରେ ସବୁ ମାଲ୍ ଢାଳି ବୋଉ ଦୁଧରେ ମୁହଁ ମାଡି ସୋଇ ପଡିଲି। କିଛି ସମୟପରେ ବୋଉ ମୋ ଉପରକୁ ଉଠି ଆସି ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ମୋ ଛାତି ଉପରେ ଲଦି ଶୋଇଲା ଓ ମୁଁ ବୋଉକୁ କୁଣ୍ଡେଇକି ସୋଇଥାଏ। ତାପରେ ବୋଉ କହିଲା ସତରେ ରାଜୁ ତୁ ଯେଉଁ ଭଳି ଗେହୁଛୁ ମୋତେ ପୁରା ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରି ଦେଉଛୁ। ମୁଁ କହିଲି ଜେଜେ କଣ ତତେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରୁନଥିଲେ।
ବୋଉ - ସେ ମାଗିହା ବୁଢ଼ା କଣ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିବ,tablet ଖାଇଲେ ଯାଇ ତାର ବାଣ୍ଡ ଉଠେ। ବିନା tablet ରେ ତାର ଆଉ ଉଠୁନି। ମୋ ପାଖରେ ଉପାୟ ନ ଥିବାରୁ ମୁଁ ବୁଢା ପାଖରେ ବିଆ ଦେଖାଉ ଥିଲି ,କହି ମୋ ଓଠରେ ଲିପ୍ କିସ୍ କଳା ଓ ମୁଁ ବି ବୋଉ ଓଠରେ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି। ବୋଉ ଯେଭଳି କିସ୍ କରୁଥାଏ ପୁରା ଉତେଜନା କାରି। ମୁଁ ବୋଉକୁ ପଚାରିଲି, ବୋଉ ଗୋଟେ କଥା ପଚାରିବି। ବୋଉ ମୋ ଗାଲରେ ଚୁମ୍ବନ ଦେଇ କହିଲା ଯାହା ପଚାରିବା କଥା ପଚାରେ। ମୁଁ କହିଲି ବୋଉ ତୁ ତ ବେଶି ମୋଟି ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ତୋର ଦୁଇ ଦୁଧ କିପରି ଏତେ ବଡ଼ ବଡ଼ କଲୁ। ଜେଜେ ତ ତୋ ଦୁଇ ଦୁଧ ଦଳି ଏତେ ବଡ଼ ବଡ଼ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ। ବୋଉ କହିଲା ଆରେ ମୁଁ ଛୋଟ ବେଲୁ ବେଧେଇ । ମୁଁ କହିଲି ବୋଉ ତୁ କହ ତତେ କିଏ କିଏ ଗେହିଁଛନ୍ତି। ବୋଉ କହିଲା ମୁଁ ନବମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢ଼ିବା ବେଳେ ଆମ ଘରେ ଦୁଇ ଜଣ ହଳିଆ(ଚାକର) କାମ କରୁଥିଲେ, ସେ ଦୁଇଜଣ ମୋ ସିଲ ଖୋଲିଛନ୍ତି। ମୁଁ କହିଲି କଣ ରାମୁ ଓ ରଜନୀ,ଗଲା ସପ୍ତାହରେ ଯେଉଁ ଦୁଇଜଣ ମାମୁଁ ଘରୁ ବିରି ଓ ମୁଗ ଆଣି ଦେଇଥିଲେ। ବୋଉ ହଁ କହିଲା। ବୋଉ କହିଲା ସେ ଦୁଇଜଣ ମୋତେ ଗୋଟେ ସାଙ୍ଗେ ଗେହୁଥିଲେ ଓ ଦୁଧକୁ ଜୋରରେ ଦଳୁଥିଲେ । ଏମିତିରେ ବି ମୋଟି ତା ସଙ୍ଗେ ଦୁଇଜଣ ଏମିତି ଦଳିଲେ ମୋର ଦୁଧ କେମିତି ହେବ ଜାଣୁଥିବୁ। ମୁଁ +୨ ଯିବା ସମୟରେ ମୋ ଦୁଧ ପୁରା ବଡ଼ ବଡ଼ ହୋଇଯାଇଥିଲା, ସବୁ ସେ ରାମୁ ଓ ରଜନୀର କାରନାମା। ମୋର ଦୁଧ ସାଇଜ ଦେଖି ସବୁ କଲେଜ ପିଲା ପାଗଳ ହେଉଥିଲେ। ତୋ ମାମୁ ମୋତେ ବାଇକ୍ ରେ କଲେଜ ନେବା ଆଣିବା କରୁ ଥିଲା । +୨ ରେ ଗୋଟେ ପିଲା ମୋତେ ପଟେଇ ଥିଲା। ଓ ଥରେ ସେ ମୋତେ ଆମ କଲେଜ୍ ପାଖ ଜଙ୍ଗଲକୁ ନେଇ ପେଲୁଥିଲା। କେମିତି ତୋ ମାମୁ ଜାଣିପାରି ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ ଆସି ଆମ ଦୁଇ ଜଣକୁ ଧରିଲା। ସେ ପିଲା ଡରରେ ପଲେଇଲା , ହେଲେ ତୋ ମାମୁ ମୋତେ ଦେଖି ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ମୋ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ, ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଦଳି ଜୋର୍ ଜୋରରେ ଅଧ ଘଣ୍ଟା ଖଣ୍ଡେ ଗେହିଲା। ଗେହି ସରିବା ପରେ ଉଠ ବେଧ କହି ମୋତେ kiss କଲା। ମୁଁ ବଞ୍ଚିଗଲି ଭାବି ତୋ ମାମୁ କୁ thanx କହିଲି। ତୋ ମାମୁ ମୋ ଦୁଧ ଦୁଇଟା କୁ ଜୋର ରେ ଧରି କହିଲା ଯେବେ ଠାରୁ ତୁ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ମୋ ପିଠିରେ ଚାପି ବାଇକ୍ ରେ ବସିଛୁ ସେବେ ଠାରୁ ତୋତେ ଗେହିବା ପାଇଁ ମନ କରି ଥିଲି,ଆଜି ପୁରା ହେଲା କହି ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଆହୁରି ଜୋର୍ ରେ ଦଳୁ ଥିଲା। ମୁଁ ତୋ ମାମୁକୁ ଚାଲ୍ ଘରକୁ ଯିବା, କିଏ ଏଠି ଦେଖିବ , ଘରେ ଯେତେ ପାରିବୁ ଦୁଧ ଚିପିବୁ କହି ବାଇକ ରେ ଘରକୁ ଆସିଲୁ। ତା ପରଠୁ ମୁଁ କଲେଜ୍ ଗଲିନି। ରାତିରେ ତୋ ମାମୁ ଓ ମୁଁ ଗୋଟେ କୋଠରୀ ରେ ଶୋଉଥିଲୁ ଓ ତୋ ମାମୁ ମୋତେ ରାତି ସାରା ପେଳୁଥିଲା ଓ ଦିନବେଳା ରାମୁ ଓ ରଜନୀ ଗୁହାଳ ଘରେ ପେଲୁଥିଲେ। ତାପରେ ୩ ୪ ବର୍ଷପରେ ମୋର ବାହାଘରର ହୋଇଗଲା। ତୋ ବାପା ଟିକେ ଦୁର୍ବଳ ଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ବି ଛୋଟ ଥିଲା । ତୋ ବାପାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆରେ ହଜି ଯାଉଥିଲା । ମୋତେ ଟିକେ ବି ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରି ପାରୁ ନଥିଲେ। ମୋର ଦୁଧକୁ ବି ଦଳି ପାରୁ ନ ଥିଲେ। ମୁଁ ବାହା ହେଲା ପରେ ତୋ ମାମୁଁ, ରାମୁ, ରଜନୀ ଆସି ମୋତେ ଗେହିଁକି ଯାଉଥିଲେ। ତୋ ମାମୁ ବାହା ହେଲା ପରେ ଆଉ ଆସିଲେ ନାହିଁ ଓ ରାମୁ ଓ ରଜନୀ ବି ଆସିବା ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ ତୋ ବାପାଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହେବାରୁ। ମୁଁ କହିଲି ତେବେ ବୋଉ ତୁ କିଭଳି ସମ୍ଭାଳି କି ରହୁଥିଲୁ। ବୋଉ କହିଲା ଆଉ କଣ କରିବିରେ ରାଜୁ ତୋ ଜେଜେଙ୍କୁ ମୋ ରୂପ ଦେଖେଇ ଆକର୍ଷିତ କଲି ଓ ବୁଢା ବାଣ୍ଡରେ ମୋ ଶୋଷ ମେଣ୍ଟାଉଥିଲି । ମୁଁ ବୋଉର ଗାଣ୍ଡିରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପଶେଇ ଦେଇ ଏବେ ଆଉ ତୁ ଚିନ୍ତା କରନି ତତେ ପୁରା ଏବେ ବିଆ ଫାଡ଼ି ଫାଡ଼ି ଗେହିବି କହି ଆଉ ଥରେ ଭଲସେ ଗେହିଲି ଓ ଦୁଇ ଜଣ ଖାଈବା ପାଇଁ ଗଲୁ।
 
  • Like
Reactions: jswain888

52,373

Members

240,652

Threads

2,325,572

Posts
Newest Member
Top